neries odontologijos klinika

Apie kliniką

Neries odontologijos klinikoje atkuriamos šypsenos, numalšinamas dantų skausmas bei jaučiama ramuma: tai užtikrina profesionalių gydytojų ir burnos priežiūros specialistų komanda.

neries-klinika-web-400x350-1-min

Kvalifikuoti ir empatiški gydytojai

Neries odontologijos klinikos šerdis – jos komanda. Džiaugiamės, jog klinikos gydytojus vienija ne tik profesionalumas, bet ir žmogiškosios vertybės. Mūsų komandai svarbu užtikrinti kokybę bei vertę kiekvienam pacientui, kruopščiai teikiant gydymo paslaugas: nuo konsultacijos iki dantų atkūrimo.

Į gydymą žvelgiame kaip į pilnavertę pagalbą pacientui. Skiriame dėmesio bei laiko ne tik odontologinių negalavimų sprendimui, bet ir žmogaus savijautai: atsakome į kylančius klausimus, nuraminame, patariame bei kuriame saugią, pozityvią atmosferą.

Pažangus ir tausojantis gydymas

Pažangus gydymas – tai inovatyvių metodikų ir technologijų sąjunga. Neries odontologijos klinikoje procedūras skiriame tikslingai: ne tik siekdami burnos ir dantų būklės gerėjimo, bet ir jų tausojimui bei apsaugai.

Klinikoje teikiamos visapusiškos odontologijos paslaugos: konsultacijos, rentgeno tyrimai, terapinis vaikų ir suaugusių gydymas, endodontinis gydymas, chirurgija, dantų implantacija, protezavimas išimamais bei nuolatiniais protezais, profesionali burnos higiena, dantų balinimas ir daugelis kitų.

Pagarba ir rūpestis

Gydytojo pareiga pacientui nėra tik skausmo malšinimas: tai nuoseklus rūpestis jo savijautos gerinimu. Neries odontologijos klinikos kolektyvas vadovaujasi pagarba, empatija bei sąžiningumu – šis požiūris lydi pacientus viso gydymo metu.

Kartu su pacientu kuriame tobulesnę jo šypseną. Užtikriname, kad visi klinikos lankytojai būtų aptarnaujami punktualiai, maloniai ir džiaugtųsi vis geresniais gydymo rezultatais.

Neblaškanti, jauki aplinka

Ne paslaptis, jog apsilankymas pas odontologą dažnam kelią nerimą, įtampą ar net baimę. Neries odontologijos klinikoje kiekvieną atvykusį pasitinka ramuma: minimalistinis interjeras ir mandagus, išsamus personalo bendravimas.

Klinikoje atsisakyta trikdančių ar pernelyg jusles stimuliuojančių detalių. Jauki atmosfera, šiltas pokalbis su klientų aptarnavimo specialiste ir neblaškanti aplinka paverčia vizitą malonesniu.